Komentáře Krysodlaka (21)

Hanobení národa

Zdá se, že pokud chcete v ČR beztrestně páchat trestný čin "Hanobení rasy, národa a přesvědčení" na vlastním národě (nebo činnost, dříve nazývanou podvracení republiky), stačí vám k tomu lékařský titul a obor působnosti psychiatrie, případně psychologie. Za dementa podle takových odborníků budete snadno, stačí kritizovat bolševickou EU, USA, nebo multikulturalismus. Horší je, že pokud se vaše řeči nebudou líbit na vnitru, skončíte za katrem pro "předsudečnou nenávist". Za tu by ale měl sedět především soudruh Hamáček, vzhledem k tomu, že permanentně poškozuje stát a národ - ve prospěch cizích mocností.

Výměna ombudsmana

se také začíná měnit v absurdní divadlo. Aktivistka Šabatová kolem sebe kope jako dodělávající kobyla, Válková spáchala politické harakiri a demoblok se z dobrých důvodů bojí Křečka jako čert kříže a raději by zase nějakého aktivistu. Pan Křeček by totiž mohl (podobně jako stařičký mocnář) chránit svůj lid před jeho politiky. Přesněji - před zavedenými i budoucími právními paskvily - a šaríou. Bohužel pana Křečka může ohrozit vysoký věk, jinak to má ale v hlavě srovnané a jeho přehled o českém právním bordelu je fenomenální.

Multikulti centrum

se ústy madam Schreiberové navezlo do Hampla. Pomineme-li argumentaci zasloužilé soudružky Schreiberové naprosto čistě ve stylu Akčního výboru Národní fronty z počátku 50. let  (lže, že by Kojzarovo Rudé právo zezelenalo závistí), tak by bylo třeba celé  její centrum i s ní zavřít. Ideálně do dolů.

Proč? Když vynecháme trestný čin pomluvy, pak se toto centrum v čele s dotyčnou dámou pokusilo omezovat práva a svobody občanů, a to dokonce organizovaně a ve skupině. Ostatně tato trestná činnost je u multikulti aktivistů běžná a navíc krytá policií a BISkou, pokud ji vedou proti ideologicky nežádoucím osobám, jako je Hampl, oba Klausové, Jakl, nebo libovolní okamurovci. Narušování regulérních akcí, vydírání majitelů pronajímaných prostor či pokusy o vyhánění majitelů z jejich pozemků, které je u těchto aktivistů běžnou praxí uvedeno trestnou činnost skutkově naplňuje.

Soudružka Schreiberová se navíc při svém protihamplovském tažení dopustila něčeho, co by se dalo nazvat "chucpe". Dávala rovnítko mezi Hamplovy texty a protižidovské novinové články z druhé republiky aniž by si uvědomila, že právě její multikulti ideologie je příčinou úprku Židů ze západní Evropy a stojí za financováním palestinských teroristů z našich daní prostřednictvím EU. O genocidě původního evropského obyvatelstva nemluvě.

Star Wars - Rebels

je animovaný seriál, zasazený mezi Pomstu Sithů a Novou naději. Při jeho sledování jsem si uvědomil, jak jsou Star Wars svou koncepcí uzurpování moci a následného ozbrojeného povstání staré. Kdyby je někdo od nuly tvořil v současnosti, k žádným válkám by nedošlo, protože by Palpatine vládl galaxii z pozice nenápadného senátora prostřednictvím neziskovek a nesmyslných zákonů prosazovaných rozhádaným a zkorumpovaným senátem. Jediové by ze soudně policejní (případně vojenské) role museli ustoupit do pozice náboženské společnosti kvůli právům nelidských ras. Genderové hnutí by tam patrně nebylo - žen bylo v senátu i jinde v politice a státní správě dost, ty radikálnější se uživily jako lovkyně odměn či válečnice/žoldnéřky, pár druhů dokonce v různých životních fázích dokázalo podle potřeby měnit pohlaví.

Co se samotných Rebelů týká, genderově jsou vyvážení celkem vtipně, ale patrně se stanou velmi brzy nežádoucí - jejich poselství je jednoznačné. Za svobodu i rodinu stojí bojovat i umírat, srát na hlavu si nelze nechat věčně, ale není radno se vnucovat tam, kde o naše ideály nestojí. Chování Impéria odpovídá chování bruselských mocipánů či Severu k Jihu těsně před tím, než to začlo bouchat ve Fort Sumteru. Zkrátka - inspirujme se, dokud je čím.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě)

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál