Hanebný Bělobrádek. Merkelová bude stát před soudem. Kolaborant Sobotka a moudrý Fico. Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek… Petr Hampl drsně o migraci

Parlamentní listy - 14.3. 2016

ROZHOVOR Sociolog a člen předsednictva Bloku proti islámu Petr Hampl říká, že je dost možné, že naše děti budou znovudobývat západní Evropu – podobně jako Evropané v 19. století vyhnali Turky z Balkánu. Může se stát, že muslimové ze západní Evropy ovládnou klíčové evropské země a získají přístup k jaderným zbraním. „Musíme se zbavit té zvrácené podoby lidských práv, jakou prosazují Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek, ale tradiční evropské svobody si musíme držet,“ řekl Hampl. ROZHOVOR Sociolog a člen předsednictva Bloku proti islámu Petr Hampl říká, že je dost možné, že naše děti budou znovudobývat západní Evropu – podobně jako Evropané v 19. století vyhnali Turky z Balkánu. Může se stát, že muslimové ze západní Evropy ovládnou klíčové evropské země a získají přístup k jaderným zbraním. „Musíme se zbavit té zvrácené podoby lidských práv, jakou prosazují Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek, ale tradiční evropské svobody si musíme držet,“ řekl Hampl.

Obhájci imigrace tvrdí, že přijímání imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme náklady na bezpečnost a následky kriminality...

Ano, někteří politici nám podobná tvrzení předkládali. Stačí připomenout hanebný až komický výrok místopředsedy Bělobrádka o tom, jak Somálci vyřeší českou porodnost.  Ale od samého začátku to byla cílená lež. Politici dobře věděli, že dopady současné imigrační vlny budou ekonomicky negativní. Ostatně všechny přijímající státy jsou nuceny zvyšovat daně. Kde je to zbohatnutí?

Německá policie útoky tolerovala a naopak použila vodní děla vůči pokojným protestujícím občanům. Ve vězení neskončili útočníci, ale pár chlapů, kteří se pokoušeli ženy bránit. Německo se stalo další zemí dobytou bez jediného výstřelu.

Podvod, kterým proimigrační politici obelstili veřejnost, spočíval v tom, že vykreslili poměry, jaké panovaly ve fabrikách před několika desetiletími. Tehdejší výrobní podniky potřebovaly hodně mechanické práce a tisíce dělníků s minimální kvalifikací. Ale situace už je dávno jiná. Na každé volné dělnické místo je několik uchazečů. A kdyby snad lidé chyběli, je možné sáhnout do zásobárny milionů nezaměstnaných v Řecku a Španělsku.

Co říkáte silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a dalších německých i evropských městech?

Muslimové si vyzkoušeli, jestli si mohou beztrestně vzít každou ženu, kterou uvidí na ulici, nebo zda se místní lidé budou bránit. A zjistili, že se Němci bránit nebudou. Německá policie útoky tolerovala a naopak použila vodní děla vůči pokojným protestujícím občanům. Ve vězení neskončili útočníci, ale pár chlapů, kteří se pokoušeli ženy bránit. Německo se stalo další zemí dobytou bez jediného výstřelu. Pokud někdo pochyboval, že neozbrojený dav může ovládnout nějakou zemi, příklad Německa ukazuje, že to možné je – pokud máte extrémně špatnou vládu a pokud demokracie přestane fungovat.

Co říkáte reakcím německých politiků?

Řekl bych, že zajímavější je reakce německých policistů. Vláda je přinutila, aby stáli na straně agresorů proti vlastním spoluobčanům. Co bude další krok? Budou znásilňované ženy držet, aby to měli imigranti pohodlnější? Nebo budou otevírat dveře bytů, aby je imigranti mohli snadněji vykrádat? Nicméně disciplína převládla, což je v tomto případě spíše znepokojivé, protože se zdá, že německá vláda je odhodlána postupně zavádět totalitní systém – podobný tomu, jaký už z německých dějin známe.

Co se týče sexuálních útoků uprchlíků v Německu, publicista Jan Petránek řekl, že útoky na ženy jsou hluboko v mentalitě migrantů a uprchlíci mají hodnoty neslučitelné s našimi. Co o tom soudíte?

Je dobré rozlišovat několik vrstev problému. Tím prvním je zhroucení německé státní správy. Představte si, že by české mladé muže někdo pozval do cizí země a dal jim nabídku „můžete znásilnit jakoukoliv ženu, nebudete z toho mít problémy, a pokud by se místní lidé pokoušeli bránit, bude proti nim použita síla“. I mezi lidmi vychovanými v evropské kultuře by se našli tací, kteří by si to s chutí užili. Kromě toho hraje roli to, že muslimové jsou přesvědčeni, že znásilnit nemuslimku je morálně správné. Pokud někdo chce žít v zemi s muslimskou komunitou, ať si zvyká.

Napsal jsem v podstatě totéž už před rokem. Pokud nelze ubránit hranici jinak než střelbou, je zapotřebí střílet. To není jedna z možností, to je základní povinnost každé armády. A základní povinnost každé vlády je vytvořit vojákům potřebné podmínky.

Objevily se zprávy, že německá policie nemá vyšetřovat „drobnou“ kriminalitu přistěhovalců...

Nevíme, jestli je to pravda, ale je to v zásadě bezvýznamné. Když vás vyženou z domu, znásilní vaši ženu a surově ztlučou vaše děti, pak už je jedno, jestli vám taky ukradnou jízdní kolo.

Šéfka Alternativy pro Německo Frauke Petry prohlásila, že by pohraniční stráž měla být připravena střílet uprchlíky, pokud to bude nutné. „Potřebujeme efektivní kontrolu (hranic), abychom zabránili neregistrovaným žadatelům o azyl ve vstupu do země z Rakouska. Žádný policista nechce střílet na uprchlíky a já si to také nepřeji. Ale střelba by měla být umožněna jako poslední možnost,“ prohlásila pro německá média šéfka AfD Frauke Petry. Souhlasíte s ní?

Napsal jsem v podstatě totéž už před rokem. Pokud nelze ubránit hranici jinak než střelbou, je zapotřebí střílet. To není jedna z možností, to je základní povinnost každé armády. A základní povinnost každé vlády je vytvořit vojákům potřebné podmínky. Vláda, která to odmítá, zradila vlastní zemi. Jsem přesvědčený o tom, že pokud evropská civilizace přežije, bude paní Merkelová jednou stát před soudem podobným tomu norimberskému a nebude zdaleka sama.

Premiér Sobotka řekl: „Jsem přesvědčen, že levicové lídry za deset dvacet let najdeme spíše mezi dobrovolníky, kteří v létě odjeli na Balkán a pomáhali uprchlíkům. Tihle lidé budou v budoucnu představovat levici. Nehledal bych je na náměstích, kde se šíří xenofobie, nenávist a rasismus.“ Co o tom soudíte? 

Z toho výroku je patrné, jak si pan Sobotka představuje budoucnost. Žádná demokracie, žádné volby, žádná svoboda projevu. Jen místodržící podřízení byrokratům v Bruselu nebo Washingtonu. Uvidíme, na jakou budoucnost dojde. Jestli svou vůli prosadí spíš kolaborant Sobotka nebo lid České republiky.

Slovenský premiér Fico řekl, že nechce, aby na Slovensku vznikla nějaká ucelená muslimská komunita. Řekl, že existuje problém s integrací imigrantů, a také řekl, když to řeknu lidově, že si nevezme na triko, aby byly ženy na Slovensku sexuálně napadány. Co si o tom myslíte?

Že je premiér Fico moudrý muž. A nejde zdaleka jen o přepadání žen. Jakmile se zformuje muslimská komunita, okamžitě začne usilovat o převzetí moci a nahrazení místních zákonů islámským právem šaría. I česká muslimská komunita o to usiluje.

Robert Fico řekl, že absolutní většina běženců jdoucích do Evropské unie z Turecka jsou ekonomičtí migranti. „Trvám na svém postoji, že absolutní většina těchto lidí jsou ekonomičtí migranti (hovořil o migrantech jdoucích do Evropy z Turecka, pozn. redakce). Kdo má věřit člověku, který se necítil bezpečně v Srbsku, v Maďarsku, ani v Rakousku, a tak šel až do Německa? Evidentně mu šlo o ekonomické zájmy,“ řekl Fico…

Je lhostejné, zda jsou ekonomičtí nebo jiní. Slovensko ty lidi nechce, nepřijme a má na to plné právo. Není o čem diskutovat.

Turecko je islámský stát a stojí na straně muslimů proti „nevěřícím“. Co jiného by měli dělat? Není na tom nic překvapujícího. Překvapující je pouze to, jak může být nějaký evropský státník tak hloupý, aby Turecko pokládal za spojence.

Jak hodnotíte to, jak se k imigrační krizi stavějí EU a Německo? Jak se díváte na roli Turecka? Máme se s ním dohodnout, nebo nás bude vydírat? Není lépe postavit ploty chránící hranice?

Turecko je již téměř tisíc let nepřítelem Evropy a vždy bude nepřítelem Evropy. K tomu není co dodat. Dohoda s Tureckem není možná a nikdy možná nebude.
 
Hovoří se o tom, že Turecko podporuje Islámský stát (obchoduje s ropou) i imigrační vlnu do Evropy. Co o tom soudíte?

Zdá se mi to logické. Turecko je islámský stát a stojí na straně muslimů proti „nevěřícím“. Co jiného by měli dělat? Není na tom nic překvapujícího. Překvapující je pouze to, jak může být nějaký evropský státník tak hloupý, aby Turecko pokládal za spojence.

Opět to ukazuje na totální selhání elit. Kdybyste zašel někam na stavbu a zeptal se dělníků, zda je možné důvěřovat Turecku, odpověděli by vám správně. Oproti tomu diplomaté se zahraniční univerzitou a stotisícovým platem nejsou schopni se v něčem takovém orientovat.

Též se objevila tvrzení, že migrační vlnu do Evropy podporují USA a podporují i SIS proti Asadovi…

Existuje přesvědčení, že Američané tím sledují nějaké své zájmy. Obávám se ale, že je za tím docela obyčejná hloupost, byrokratická neschopnost a korupce – klíčoví američtí politici berou peníze ze saúdských fondů. Dobrá zpráva ale je, že i v Americe toho mají lidé dost. Prezident Trump by rozhodně ISIS nepodporoval.

Andrej Babiš řekl, že příliv uprchlíků do EU se musí zastavit úplně. Nemáme podle něj povinnost a v tuto chvíli nemůžeme vůbec nikoho přijímat. Musíme prý v první řadě zaručit bezpečnost našich občanů. Ptá se, proč by z bohatství evropských zemí tvořených po generace měli žít lidé bez vztahu k hostitelské zemi a kultuře lidé, kteří představují bezpečnostní riziko a jejichž touhou není asimilace, ale rozvrat evropské kultury. Podle Babiše není možné, aby Evropané měli menší práva než přistěhovalci, a je vyloučeno, aby se přizpůsobovali uprchlíkům. Jaký je váš názor?

Kéž by začal Andrej Babiš jednat podle toho, co říká! Měl by začít tím, že odvolá ministra Pelikána z ANO, který podporuje postupné zavádění islámského práva do českého prostředí. Zároveň by měl odvolat ministra Stropnického z ANO, který odmítá nasadit armádu na ochranu hranic a jehož náměstek se takové možnosti dokonce vysmívá. Měl by přimět k odpovědnému jednání všechny poslance ve své straně, aby přestali prosazovat přístup islámských duchovních do českých věznic. A především by měl ve vládě prosadit zákaz přijímání islámských imigrantů – má dostatečný vliv, aby prosadil všechno, co chce. Pokud nepodnikne žádný z těchto kroků, nezbývá, než konstatovat, že Babiš je stejně proimigrační a proislámský jako pánové Sobotka a Dienstbier.

Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura říká, že neexistují umírnění muslimové a že islám je zločinná ideologie. Podle něj by bylo třeba ihned všechny islámské migranty vrátit zpět do mateřských zemí a byl by pro vyhoštění i potomků těchto migrantů, kteří se v Evropě narodili. Rusové jsou prý de facto naši jediní upřímní silní spojenci v souboji s radikálním islámem. Každý muslim je podle něj bezpečnostním rizikem a skutečně časovanou bombou. Co si myslíte o tomto?

Islám je skutečně zločinnou ideologií. Umírnění muslimové existují, ale představují menšinu, navíc ani oni sami nedokážou zabránit radikalizaci svých dětí. Většina teroristů řádících v západní Evropě měla umírněné rodiče.

Jednotliví muslimové až takové bezpečnostní riziko nepředstavují. Problém vzniká ve chvíli, kdy se začnou sdružovat do komunit, scházet se ve svých mešitách, prosazovat vlastní zvyky. Jakmile k tomu dojde, představují obrovské riziko. Je zapotřebí, aby bezpečnostní orgány, ale i širší veřejnost věnovaly maximální pozornost každému pokusu o prosazení islámského práva (například zákaz pití alkoholu v televizním pořadu, muslimské šátky ve školách, požadavky na speciální jídelníček, neúčast na hodinách tělesné výchovy, zahalování na ulicích) a aby stát reagoval rázně a nekompromisně. A pokládám za správné, aby každý muslim dostal na vybranou: Přizpůsobit se českému právnímu řádu, nebo se vystěhovat.

České země spoléhají na spojence, spojenci je zradí, české země si vyberou jiné spojence, ti je zase zradí a tak pořád dokola. Poučme se z toho a spoléhejme sami na sebe.

Nicméně mám za to, že nebude zapotřebí omezovat občanská práva. Samozřejmě musíme se zbavit té zvrácené podoby lidských práv, jaké prosazují Šabatová, Dienstbier a feťáci z neziskovek, ale tradiční evropské svobody si musíme držet.

Vidíme, že Schengen je věc pro dobré počasí, ale když přijde bouřka, prosakuje a valí se přes něj povodeň. V okamžiku, kdy EU hranice nijak nehlídá, cizí lidé libovolně bez jakékoli registrace překračují hranice a pohybují se po Evropě. Současně vidíme, že už nyní jsou v západní Evropě obrovské muslimské komunity podhoubím pro terorismus. Neměl by si náš stát vzít zpátky pravomoc rozhodovat o tom, kdo může vstoupit na naše území? V okamžiku, kdy není chráněna vnější hranice EU? První je věc, že kontrolou hranic zamezíme přílivu uprchlíků, a druhá věc, že v západní Evropě jsou občané EU muslimského vyznání, kteří jsou zapojení do hnutí teroristů. Ale muslim, který žije třetí generaci v Německu a je třeba terorista, může libovolně překročit hranice naší země, nikdo ho na hranicích nezkontroluje, nezadrží a zde může u nás něco spáchat. Jedním ze znaků suverénního státu je, že kontroluje své hranice a kontroluje právo na svém území, které je vytyčeno hranicemi. Jakmile někdo poruší zákon u nás, překročí hranice, tak už náš stát toho člověka těžko potrestá...

Schengen je smlouva jako každá jiná. V určité době pro nás byla výhodná. Teď se změnily poměry, přestala pro nás být výhodná  a je zapotřebí ji vypovědět. To není žádná věda. Problém není v té smlouvě. Problém je v naší vládě, která není schopna činit ani tak jednoduché úkony jako vypovídání nevýhodných smluv.

I kdybychom nepočítali současnou migrační vlnu, již před ní existovaly odhady, že v západní Evropě budou mít muslimové většinu do 40 let. Takže v Německu, Francii, Británii, Belgii, Nizozemí a tak dále mohou nastavit muslimská pravidla a právo šaría. Budou ovládat velké země EU a pak muslimské zásady mohou prosazovat vůči nám. Není pro nás EU z tohoto důvodu hrozbou a není pro nás řešení vystoupit z EU a utvořit nějaké uskupení států kolem Visegrádu a části Balkánu a dalších států střední a východní Evropy, které by se tomu ubránily?  

Budujme Visegrád, ale spoléhejme především sami na sebe. Česká republika nesmí už nikdy přistoupit na žádnou smlouvu, jež by omezovala právo bránit vlastní hranice a která by omezovala její právo na samostatné rozhodování. Ten dějinný příběh se opakuje už po staletí. České země spoléhají na spojence, spojenci je zradí, české země si vyberou jiné spojence, ti je zase zradí a tak pořád dokola. Poučme se z toho a spoléhejme sami na sebe.

Druhá věc je to, že musíme sledovat vývoj v západní Evropě s maximální obezřetností a musíme být připraveni na možnost, že muslimové ovládnou klíčové země a získají přístup k jaderným zbraním. Rozhodně budeme potřebovat nová spojenectví, a to včetně spojenectví s jadernou mocností. V této chvíli nemá smysl spekulovat, zda tím budoucím spojencem budou Rusko, Izrael, Indie, Čína nebo někdo úplně jiný. Rozhodně ale musí platit, že Česká republika musí i v rámci takového spojenectví zůstat plně nezávislou zemí.

Dost možná že naše děti budou znovudobývat západní Evropu – podobně jako Evropané v 19. století vyhnali Turky z Balkánu. K tomu je ale zapotřebí nejdříve uhájit Českou republiku.

 

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál