Ještě k nešťastné fotce z Teplic

350 nebezpečných slov o tom, že lež má krátké nohy

Varování: Následující text obsahuje narativy neslučitelná s bezpečnostní koncepcí zkrachovalé vlády Bohuslava Sobotky

Českou republikou proběhla typická umělá aféra. Na jejím začátku bylo to, že na veřejnost se dostala informace, která měla podle multikulturních elit zůstat utajena. Byla publikována fotografie školní třídy, ze které je zjevné, že i v České republice vznikají zóny, kde jsou Češi v menšině a kde převládají Arabové. Tak jako v Británii, Francii, Německu a jinde. Pár vyděšených lidí, co jim to moc nemyslí, začali vést takové ty klasické hloupé řeči, jak ty cizince rozstřílí granátometem, hodí na ně atomovou bombu apod. Je to stejně hloupé, jako když poslankyně Langšádová chtěla před časem střílet jaderné rakety na Kreml. Naštěstí nemá Langšádová jadernou raketu a ti diskutující nemají granátomety, takže to vlastně nestojí za řeč.

Proč tedy takové hysterická reakce? Proč tolik mediálních výstupů? Aby byl zakryt mnohem horší průšvih.

Během minulých tří let zaznělo snad tisíckrát, že u nás nejsou žádní muslimové ani žádní imigranti a že jen Konvička, Okamura a další straší lidi. Kdo to zpochybňoval, byl veřejně označován za lháře a byly proti němu vedeny policejní operace. Teď je ale fotka venku a je zřejmé, že tu jsou v tichosti budovány islámské kolonie. V tomto případě pod patronací šéfa senátorského klubu ODS Jaroslava Kubery. Bojovníci proti dezinformacím tedy cíleně lhali. Členové vlády cíleně lhali. Veřejnoprávní média cíleně lhala. Tzv. solidní opozice cíleně lhala.

Bojovníci proti dezinformacím tedy cíleně lhali. Členové vlády cíleně lhali. Veřejnoprávní média cíleně lhala. Tzv. solidní opozice cíleně lhala.

Mezitím proskočila i další informace. Představitelka liberálního islámského proudu Seyren Ates prozradila, že na mešita v Praze na Černém mostě je zároveň pobočkou Muslimského bratrstva. A z otevřeného dopisu jednoho z mála slušných muslimů je jasné, že české muslimské obce jsou řízeny ze Saudské Arábie a hlavní slovo v nich mají radikálové usilující o převzetí moci.

Zkuste si představit, co by se stalo, kdyby se provalilo, že v českých zemích působí nějaká neonacistická organizace s téměř 100 000 členy a že připravuje státní převrat. Umíte si představit ten šok? Tu hysterii! A tlak na okamžitý zásah. Jenže přesně to bylo odhaleno.  Místo potřebné reakce je veškerá pozornost přesměrována na to, jestli k tomu někdo nepřipsal nevhodnou poznámku. Multikulturní elity zase vyhrály.

Je těžké nepřát těm lhářům, aby – až dojde k prvním znásilněním a vraždám – byl mezi oběťmi někdo z jejich blízkých.  

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál