Komentáře Krysodlaka (17)

Sirotci džihádu

Opět byla rozvířena otázka sirotků z Afghánistánu a Sýrie. Schwarzenberg se nechal slyšet na téma nedostatku sociálního cítění. Kde bylo jeho sociální cítění, když ve funkci ministra zahraničí prodával dva nezletilé české občany cizí mocnosti za dotace? Totéž platí pro celou bandu jeho přitakávačů...

Bohužel, náctiletí sirotci nejsou děti - pocházejí totiž z končin, kde se dítě mužského pohlaví stane bojovníkem ve chvíli, kdy unese zbraň - a to je nejdéle ve dvanácti letech. To ale bude muset soudružce Šojdrové nějakou tradiční metodou multikulturního obohacení (znásilněním, případně uříznutím hlavy tupým bajonetem) vysvětlit některý z těch údajně dvanáctiletých, leč už pěkně vousatých "sirotků" osobně.

Ve skutečnosti jde jako obvykle o prachy do kapes vybraných jednotlivců a neziskovek.

Novinářská fackovačka

Redaktoři "Deníku N" napadli redaktora "Sputniku" - fotograf ho nevybíravě naháněl a takzvaná redaktorka mu dokonce nafackovala. Neznám skutečnou příčinu vyjma protichůdné politické orientace, údajnou příčinou bylo prý nelichotivé (patrně tedy realistické) hodnocení výkonů náležitě uvědomělé soudružky z "Deníku N" ruskou oficiální tiskovinou. Vzhledem k tomu, že svými výkony "Deník N" tvoří jakousi "Haló sobotu" k Šafrově verzi "Rudého Práva", měla dotyčná dáma místo fackování spíše pána ze "Sputniku" zkusit koupit za účelem vylepšení obsahu vlastní tiskoviny.

Na základě osobních zkušeností zastávám tezi o potřebě střílení novinářů (devíti z deseti) zhruba o deset let déle, než Ovar. Pokud by po mě nějaký páreček presstitutů vyrukoval stylem výtržníků z "Deníku N" či ČT (u Xavera), nerozpakoval bych se v zájmu zachování vlastní integrity použít 9 mm průrazných argumentů.

Nad scénkou samozřejmě hýkaly nadšením obvyklé firmy - KGBák Štětina, kulturtrégr Hřebejk a řepák Novotný z Řeporyj. A samozřejmě profláklý vlastizrádce Topolánek, který by za koryto a pár dolarů prodal i vlastní babičku.

Zbytečné ministerstvo zahraničí

Vzhledem k tomu, že zahraniční politiku tady dělají neziskovky, starostové pražských městských částí a jiní podobní vidláci, začalo být ministerstvo zahraničí se všeobecně neschopným a v zásadě protistátním Petříčkem zhola zbytečné a můžeme ho zrušit. Hřib dráždí Čínu, klan Kolářů a řepák Novotný Rusko. Mohli by se chlapci domluvit na společné akci a slavnostně vztyčit (spolu se senátorem Kuberou) Čankajškovu vlajku na našem vlastním Tajvanu uprostřed Lipna. Bude to pěkný hapening. Obzvlášť tehdy, když si k tomu seženou činského velvyslance...

Poznámka pro neznalé - Tajvan je největší ostrov v Lipenské přehradní nádrži, nachází se proti osadě Hůrka. Název dostal patrně od jachtařů po vzniku přehrady v dobách hlubokého socialismu, lidové pojmenování v roce 1990 přejaly i oficiální mapy a tím se stalo úřední realitou.

Trapárna BIS

Neziskovka předstírající, že je státní orgán a pobočka CIA v jednom, zvaná BIS se opět ztrapnila tradiční veřejnou zprávou o činnosti. Ta obligátně kopíruje závěry těch předchozích o ruských a čínských špionech. To nám ovšem říkají i jiné neziskovky, Člověkem v plísni počínaje a Evropskými pornohodnotami konče. Agentem je podle zprávy v zásadě každý, kdo má jiný názor, než proamerický a prounijní. O jiných agentech řeč nebyla.

Ve zpravodajské branži se na kamarády nehraje - to je základní pravidlo. Pokud je to jinak, je třeba radikálně zakročit.

Je evidentní, že BIS nepracuje pro tento stát, ale pro cizí mocnost - USA. V lepším případě by tedy měla být zbavena státního financování a transformována (papírově, v reálu už je) v politickou neziskovku. 

Správný postup by byl ale audit, zpravodajské vytěžení personálu a exemplární poprava celého vedení od vedoucích oddělení výše (po "chcibýtgenerálem" Koudelku). A když píšu exemplární, tak komplet s celou parádou - trhání výložek a lámání šavlí u těch co mají vojenské hodnosti, poslední cigateta u zdi při popravě za úsvitu, samozřejmě za hřmění bubnů a vše v přímém přenosu jak evropskoprávní ČT, tak soukromých televizí. Věřím, že třeba chlapci z Novy by zpovídali špatně střelené tak dlouho, dokud by nebyli spolehlivě mrtví - a možná že i chvíli potom.

Matematika

Poslední dobou jsme svědky bojů o maturitu z matematiky. Řada lidí si neuvědomuje, jak je matematika důležitá. Dokonce může hrát klíčovou roli i v politice!

Kdyby totiž politici "demokratické" opozice uměli v únoru 1948 počítat, patrně by se "Vítězný únor" nekonal a pokud ano, rozhodně by pro KSČ neměl tak hladký průběh.

Hýkání o svobodě

V souvislosti s "Vítězným listopadem" se roztrhl pytel s nadšeným hýkáním nejrůznějších komentátorů o svobodě. Pár střízlivějších si sice všimlo, že jsme na tom sice líp, než za Husáka, ale výrazně hůř než těsně po Plyšáku. Většina si ale odmítá stále rychlejší úbytek svobod připustit. Zatím platí slova z jednoho country songu: "Čím víc peněz máš, tím víc jsi svobodnej!" Ale ani to nebude trvat dlouho. Šikana ze strany EU a politických neziskovek stále roste, místní unijní připřiprdi ještě tvrdí muziku přesně v duchu přísloví "Poturčenec horší Turka" a kdo se živí rukama někde ve fabrice a výplata mu nestačí ani na nezbytné životní náklady prakticky žádnou svobodu nemá. To ale finančně zajištění komentátoři nevidí, stejně jako zákazy prodeje některých titulů v univerzitních knihkupectvích, fyzická napadení režimu nežádoucích osob a jejich veřejné umlčování, návrat pronásledování za názory a další normalizační/totalitní jevy.

Stále častěji se mluví o zákazu používání hotovosti, což bude totální konec svobody, protože o penězích každého jednotlivce bude rozhodovat stát či korporace. Zlikvidovat jedince bude snadné - někde v bance či státním úřadu někdo klikne myší - a jste mrtví, nebo v kriminálu. V lepším případě jenom na mizině, pokud stát bude "jen" potřebovat Vaše prachy nad rámec daní. O banálnějších příčinách konce, jako jsou prosté výpadky proudu typu blackout nemluvě.

Elektronická dálniční známka

Stát chystá zavedení elektronických dálničních známek. Pro jistotu se ale moc nemluví o dalších funkcích, které takové zařízení může a zaručeně časem (když asi ne hned) bude mít. Určitě bude schopno (a když ne samo, tak pomocí programu sledování mýta v bránách) nabonzovat majitele za různé přestupky - nejsnáze za nepřiměřenou rychlost, možná za špatné parkování či předjíždění a další podobné "drobnosti", o šmírování polohy nemluvě (to umí každý mobil, ale ten můžeme na rozdíl od známky vypnout). Jako další se nabízí odposlechy jak z interiéru, tak blízkého exteriéru vozidla. Vzhledem ke stavu zabezpečení státních dat mohou údaje ze známky posloužit k vydírání a celé řadě dalších více či méně trestných činností. Zkrátka - máme se na co těšit.

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě)

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál