Všechno, co potřebujete vědět o islámském terorismu...

...a připadalo vám politicky nekorektní se zeptat

Západní Evropa přešla do stádia, kdy zabíjení nemuslimů se stalo běžnou součástí každodenního života. Jaké jsou příčiny? Co všechno z toho vyplývá? Mediální prostor plní spousta názorů a komentářů, orientace je složitá. Pro ty, kdo nemohou dávat desítky hodin čtení a kdo se v situaci potřebují rychle zorientovat, jsem připravil shrnutí toho opravdu důležitého.

 1. Tuniský přistěhovalec do Francie Mohamed Lahouaiej Bouhlel byl ještě v březnu letošního roku podle všech měřítek typickým umírněným muslimem, který si užívá veškerých výhod západní civilizace. V dubnu začal pravidelně chodit do mešity a v červenci provedl útok, kterým zavraždil  téměř 100 lidí. K cestě od umírněného muslima k nejhoršímu extrémistovi stačily tři měsíce.
 2. Francouzská policie je bezmocná. V zemi žije 6 milionů muslimů. Ti, kteří jsou připraveni zabíjet, představují jen malou část. Ale o všech platí, že během několika týdnů nebo měsíců se z nich mohou stát zabijáci. Není žádná šance je uhlídat. Není žádná šance zabránit dalším útokům.
 3. Pravděpodobný další vývoj je takový, že Francouzi pochopí, že je policie nedokáže ochránit a začnou se vyhýbat „rizikovému chování“. Začnou se oblékat podle islámských doporučení. Přestanou pít alkohol, nejprve na veřejnosti, později vůbec. Přizpůsobí jídelníček přání muslimů. Zastaví oslavy. Přestanou číst knihy, které muslimové nemají rádi (nebo je budou číst tajně). Samozřejmě se zdrží kritiky islámu. Odstraní ze svých domů všechny symboly a obrazy, které by mohly muslimy popudit. Začnou platit výpalné. Islámská komunita bude postupně stupňovat požadavky a během několika let bude Francie přeměněna na islámský stát. Tisíciletá historie země skončí.
 4. Existuje už pouze jediná možnost, jak tento vývoj zastavit. Vyhlášení stanného práva a dramatické omezování občanských práv všech muslimů – sledování, osobní a domovní prohlídky, preventivní zatýkání a zadržování na neomezenou dobu, masové deportace, zrušení práva na řádný soudní proces atd. To je budoucnost o něco lepší, ale pořád ještě hrůzná, protože fakticky znamená vznik totalitní diktatury.
 5. Pro Francii už žádná třetí cesta neexistuje. I kdyby se našli muslimové ochotní ke kompromisu, ostatní je rychle zabijí jako zrádce.  
 6. V České republice máme pořád ještě šanci vyhnout se dramatickému omezování občanských svobod. Ale hrozí, že ji nevyužijeme a čas vyprší.
 7. V České republice se již zformovala a roste uzavřená islámská komunita. Vedou ji kazatelé školení v Saudské Arábii v té nejagresivnější formě islámu.
 8. Úniky informací a svědectví bývalých členů dávají ucelený obraz toho, že v českých mešitách se systematicky káže k nenávisti vůči nevěřícím, minimálně občas se vybízí k zabíjení Židů a často se vybízí k tomu, aby se muslimové izolovali od většinové společnosti a nerespektovali české zákony. V Praze již funguje první šaríja soud.
 9. Tajná služba hovoří o tom, že i v České republice se mladá generace muslimů radikalizuje a připouští, že nedokáže zabránit případným útokům.
 10. Ministerstvo spravedlnosti se situaci letos konečně začalo věnovat. Jenže tak, že ministr Pelikán (ANO) požaduje tvrdé postihy těch, kdo na problém upozorňují.
 11. Vláda navíc napomáhá radikalizaci mešit. Když se mezi muslimy objevila osobnost volající po toleranci a přizpůsobení hodnotám většinové společnosti, vládní odbor Hate Free se na něj pokusil poštvat radikály, ohrozil jeho život a přinutil jej ukončit veřejné působení. Radikálům je naopak umožněn přístup do státních sdělovacích prostředků a škol  - někdy přímo prostřednictvím vládního odboru Hate Free, jindy prostřednictvím tzv. neziskovek.
 12. Odpovědná opozice (KSČM, ODS, TOP09, Zelení, Svobodní, Piráti atd.) se úzkostlivě vyhýbá tomu, aby v tom vládu v této věci jakkoliv kritizovala.  

V České republice máme pořád ještě šanci vyhnout se dramatickému omezování občanských svobod. Ale hrozí, že ji nevyužijeme a čas vyprší.

Shrnutí je tedy jednoznačné:

 • Je jen otázkou času, kdy začnou být nemuslimové zabíjeni i v České republice.
 • Vláda o tom ví, ale nedělá s tím nic – kromě nákupu obrněných vozů pro vládní činitele. Opozice jí v tom poskytuje podporu.
 • Až se zabíjet začne, bude to začátek systematické aktivity směřující k převzetí moci, zavedení islámského práva a dost možná i „vyčištění“ České republiky od původních obyvatel.

Tolik základní informace, kterou potřebujete k tomu, abyste se orientovali v dění.  Rozhodnutí o dalším postupu je na každém z nás. Utéci ze země? Opevnit vlastní dům a čekat na konec? Přestoupit na islám? Začít trénovat s domobranou? Podporovat ty, kdo prosazují skutečnou změnu? Nebo si pustit Českou televizi a nechat se přesvědčit, že násilná islamizace evropských zemí je vlastně prospěšná a že se na ni máme těšit.

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál