Komentáře Krysodlaka (33)

Střet zájmů

páně Babiše bohužel primárně nespočívá v české části Agrofertu, ale v obchodních aktivitách Agrofertu v Německu, ve kterých mu lítají daleko větší prachy (a samozřejmě i dotace). Tudíž nám prostřednictvím zastupujícího protektora Babiše vládne mutti Merkel. To nám ale  Milion chvilek, ani další samozvaní demokrati s více rudým či hnědým myšlením nesdělí, protože berou peníze ze stejného zdroje - z reichu.

Ekofašos a myslivci

mají dvě věci společné - neradi platí škody po "svých" zvířátkách, ale obě skupiny v této souvislosti s oblibou šikanují majitele postižených pozemků, vozidel atd. (i další veřejnost) z titulu zákonem privilegovaných skupin.

Cykloteror

se zvolna stupňuje. Aktivisté z Automatu vesele falšují statistiky (skutečnost, že většina cyklistů se zrakví sama se jim jaksi nehodí), další aktivisté se dožadují uzákonění odstupu, který je sice bezpečný, ale na našich silnicích prakticky neproveditelný a do toho řvou, že jsou diskriminovaní - "silniční cikáni". Přirovnání není od věci - nezanedbatelná část cyklistů nedodržuje žádná pravidla a chová se jako sebevražední teroristé. A když spadne klec, tak řvou o diskriminaci. Dokud prasili jen na běžných komunikacích, dalo se to brát jako folklór, ale dnes bohužel neslezou z kola ani v prostorách nádraží, tramvajových ostrůvků a podchodů a vesele ohrožují normální občany i své slušnější kolegy, kteří se v těchto prostorách chovají normálně (tedy kolo vedou). Pokud tedy chtějí další práva, pak by měli mít i povinnosti - řidičák, SPZ, povinné ručení, povinnou výbavu, STK, úrazové pojištění, atd.

BLM

má za sebou celou horu mrtvých, z toho nezanedbatelné množství dětí - kupodivu černých. Přesto ale slyšíme hlavně o zamordování jednoho černého kriminálníka policií, kterým to původně začalo. Když se poslanec Kobza před pár týdny vyjádřil ve smyslu, že mu situace připomíná revoluci v Rusku, kde se část státních orgánů přidala k davu a zbytek hrál mrtvého brouka, klepalo si dost lidí na čelo. A teď tu máme zprávy o stíhání lidí, kteří svůj majetek před rabující lůzou - pardon - demonstranty hájili se zbraní v ruce. Zkrátka :"Davaj šubu, buržuj!" po 103 letech. Postupně se ale ukazuje, že jde o válečnou verzi předvolebního boje. A po té, co stále více Američanů obdivovalo na Tytrubce ruský Specnaz, vyslal Trump do boje ve stejném duchu federály. Liberálové stojící za tím bordelem řvou jako prokopnutí, ale jinak se zdá, že to funguje...

Nejlepší český komentář k situaci na síti:

"Američané tak dlouho vyváželi demokracii, až jim doma žádná nezbyla."

Vládní koronavirový

čurbes dosáhl té míry, že řada občanů přestala státním orgánům a sdělovacím prostředkům věřit a začala považovat virus za "vrtění psem". Důsledky bohužel nejspíš schytáme všichni....

Takzvaná Česká televize

vesele popírá svou veřejnoprávnost a své prasárny kryje prostřednictvím radního Šarapatky. Když to vezmeme po pořádku - Česká televize přestala být veřejnoprávní subjekt v důsledku "spacákové revoluce" (zprivatizovali si ji aktivisté a personál), českou přestala být po vstupu do EU, protože o její činnosti od té doby rozhodují v Bruseli. Pro Český rozhlas platí v zásadě totéž.

Důsledek? Téměř 20 let zde neexistuje skutečné veřejnoprávní médium a koncesionářské poplatky jsou vybírány celou tu dobu na základě podvodu, krytého RRTV a Radou ČT. 

Co se týká radního Šarapatky, jeho projevy dost výrazně připomínají "pravdy" jistého soudruha Reicina. Až se přestane hodit, s trochou štěstí pro širokou veřejnost skončí stejně...

Krysodlak

(Krysodlak není Petr Hampl, ale jiný autor, který chce zůstat v anonymitě. I když s ním Petr Hampl celkově sympatizuje, s některými jeho názory nesouhlasí)

RSS kanál

Přihlásit se k odběru RSS kanál